Duyurular

Sevgili Öğrenciler,

Bu duyuru malzeme üretim ve karakterizasyon dersini almakta olan öğrenciler için yapılmıştır. Ders kapsamında 2. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünde yapılması planlanan çalışmalar iki grup halinde 28 Mart ve 18 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Gruplar aşağıda verilmektedir. 1. gruba dahil olan öğrencilerin yarın (28.03.2018 - Çarşamba) saat 14:00 da bölüm sekreterliği önünde toplanması beklenmektedir. 2.Öğretim öğrencilerinin bölümden kalkacak araca yetişememesi durumunda saat 14:45'te olacak şekilde 2. Ana Bakım Fab. Müd. önünde buluşulması planlanmaktadır.

Not: Diğer grup öğrencilerinin yarın için bir sorumlulukları bulunmamakla birlikte onlar için ilgili aktivitenin 18 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Ders kapsamında katılım yapacak öğrenci listesi ve gruplar

Sayı

Grup 1 (28 Mart 2018)

Grup 2 (18 Nisan 2018)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

1030910425 Sümeyye Altındal

1031210012 İlyas Amuca

1031210095 Göktuğ Aras

1031210163 Ali Emre Bek

1031210177 Serdar Yurtsev

1031210183 Mustafa Akca

1031210187 Oğuzhan Tunca

1031210189 Tolga Dağdur

1031210194 Nebi Demirdağ

1031210198 Taner Arıcı

1031210204 Oğuzhan Yıldız

1031210206 Oğuzhan Ak

1031210207 Kübra Şahin

1031210218 Müslüm Güven

1031210221 Hümeyra Koçak

1031210223 Hakan Comart

1031210229 Hüseyin  Kuş

1031210230 Necla Ünsalan

1031210232 Nusret Çelik

1031210235 Özge Sefertaş

1031210239 Şebnem Demir

1031210242 Hüseyin Yumni

1031220020 Onur Özdemir

1031220034 Erman Avcı

1031220140 Hikmet B. Ayazoğlu

1031220158 Selçuk Boyraz

1031220174 Şükrü Özbek

1031220175 Enver Murat Baran

1031220184 Serkan Ocak

1031220185 Koray Çınar

1031220197 Gürsoy Çalışkan

1031220204 Mustafa K. Mol

1031210213 Güray Topal

1031210244 Serdar Akay

1031210249 Samet Başol

1031210251 Şeyma Aytekin

1031210257 Gamze Aydın

103121O262 Hilal Narsat

1031210265 Gökhan Özarslan

1031210270 Dilara Özöksüzkaya

1031210271 Türkan Ünlüel

1031210272 Anıl Doğan

1031210287 Sultan Süleyman Özel

1031210288 İbrahim Bulşan

1031210298 Fatmanur Er

1031210316 Cihan Boray Bakıroğlugil

1031210323 Hikmet Özüberk

1031210347 Ali Çıklaçifçi

1031210358 Abidin Eşidir

1031210424 Muhammet Şahin

1031210427 Mehmet Ali Karabulut

1031220210 Abdi Cantarlalı

1031220203 Yiğit Kaan Kavraal

1031220228 Emircan Önem

1031220216 Oğuz Efe Gönen

1031220239 Cem Gürgah

1031220242 Özlem Çakır

1031220245 Demet Çatak

1031220271 Fulya Hacıpaşaoğlu

1031220275 Mehmet Baltacı

1031220278 Oğuz Özdemir

1031220295 Fatih Gezginci

1031220298 Kağan Koyuncu

1031210217 Metehan Akar